Saňař Cup 2024

Vážení občané,

Saňaři Sokolnice Vás zvou na hřiště U Rybníka, kde se 5.7. - 7.7.2024 tradičně uskuteční již 33. ročník futsalového turnaje Saňař cupu. Turnaj bude letos třídenní. V pátek 5.7. se od 13:00 odehrají utkání skupiny A. Od 16:00 se nám představí také veteráni. Mezi zápasy veteránů se odehraje exhibiční utkání dětí ročníku 2009 (Saňari Sokolnice proti Spartě Brno). Celý sobotní program (od 13:00) bude patřit týmům složených převážně z hráčů ze Sokolnic. Na závěr celé akce pak v neděli proběhne hlavní fáze turnaje - skupiny B, C a play off které rozhodne o celkovém vítězi 33. ročníku Saňař cupu.
V pátek zároveň nebude chybět tradiční letní noc, kterou bude mít na starost DJ Boris. Celý prodloužený víkend bude zajištěno pivo, limo a také občerstvení (klobásky, cigára, smažák, klasické sokolnické brambory, ...).

Budeme se na Vás těšit!